Start arrow Ogłoszenia arrow ZAPYTANIE O WARTOŚĆ SZACUNKOWĄ nr 2/S/INNE/CentIR/2016
ZAPYTANIE O WARTOŚĆ SZACUNKOWĄ nr 2/S/INNE/CentIR/2016
08.09.2016.

Szanowni Państwo,

 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza do określania wartości szacunkowej wykonania usługi opracowania dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie termomodernizacji dwóch obiektów domek nr 2 i 3, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie mieszczących się przy ul. Dewajtis 5 w Warszawie ze środków krajowych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Działania 3.1.2 Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie oraz warunkowo po uzyskaniu dofinansowania na zarządzanie projektem.

 Uprzejmie prosimy o określenie wartości szacunkowej (kwota brutto i netto) przedmiotowego zamówienia określonego w załączniku na załączonym Formularzu cenowym.

Niniejsze szacowanie nie stanowi oferty w myśli art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Kalkulację kosztów należy przesyłać na adres e-mail: v.vaida@uksw.edu.pl    lub adres korespondencyjny  podany  w Zapytaniu  w terminie do 15.09.2016 r. do godziny 10:00.

Zapytanie o wartość szacunkową

Formularz cenowy

W związku z Państwa pytaniami zamieszczamy dodatkowe informacje na temat budynków 2 i 3.

Budynki 2 i 3  

 
© 2018 Centrum Inicjatyw Rozwojowych UKSW
Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach