Start arrow O nas arrow Kontakt arrow Kontakt
Kontakt
Redaktor: Małgorzata Wojtczak-Wałachowska   
16.01.2009.

Centrum Inicjatyw Rozwojowych UKSW

czynne dla interesantów w godzinach 10.00 - 14.00 w dni powszednie

 

 e-mail: centir@uksw.edu.pl

 

Budynek nr 19 pok. 1925 przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie

mgr Lubomiła Aksamit - Kierownik Centrum Inicjatyw Rozwojowych

tel.:  022 561 90 32 / wew. 432

e-mail: aksamit@uksw.edu.pl

 

mgr Małgorzata Wojtczak-Wałachowska - Zastępca Kierownika Centrum Inicjatyw Rozwojowych

tel.:  022 561 90 25 / wew. 425

e-mail: m.wojtczak@uksw.edu.pl

 


Budynek nr 19 pok. 1912a  przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie

mgr Iwona Rowicka-Pałuba - Główny specjalista ds. projektów europejskich

 tel. 022 561 90 28 / wew. 428

e-mail: i.rowicka@uksw.edu.pl

 

mgr Anna Konieczko - Starszy specjalista ds. rozliczeń finansowych

tel.:  022 380 96 34 / wew. 534

e-mail: a.konieczko@uksw.edu.pl

 

mgr Beata Leśnicka-Misaczek  - Specjalista ds. sprawozdawczości rzeczowo-finansowej

tel. 022 380 96 63 / wew. 563

e-mail: b.lesnicka-misaczek@uksw.edu.pl

 

mgr Anna Izdebska - Specjalista  ds. sprawozdawczości rzeczowo-finansowej

e-mail: a.izdebska@uksw.edu.pl

 

Budynek nr 19 pok. 1912 przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie 

mgr inż. Krystyna Gąsiorowska -  Główny specjalista ds. administracyjnych

tel. 022 561 88 58 / wew. 258

e-mail: k.gasiorowska@uksw.edu.pl

 

mgr Wanda Naumiuk - Główny specjalista ds. projektów europejskich

tel. 022 561 90 29 / wew. 429

e-mail: w.naumiuk@uksw.edu.pl

 

mgr Iwona Kądziela - Specjalista ds. administracyjnych

tel. 022 561 90 21 / wew. 421

e-mail: i.kadziela@uksw.edu.pl

 
© 2018 Centrum Inicjatyw Rozwojowych UKSW
Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach